obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

W świecie zmuszającym człowieka do bezustannego biegu w dążeniach do spełnienia swoich pragnień i ambicji, niejednokrotnie odczuwamy potrzebę izolacji od swojej codzienności. Szukamy miejsca, gdzie nie dosięgnie nas poczucie rutyny, pozwalając nam oddać się wypoczynkowi. Sprzyjające temu warunki i niezwykła, refleksyjna atmosfera to zaledwie jeden z wielu powodów, dla których pragniemy zachęcić Państwa do bliższego zapoznania się z emanującym magią miejscem, jakim jest nasz niezwykły hotel - Dakowski Dwór.

Ten, położony 30km na południowy zachód od Poznania (w najbliższej jego okolicy znajdują się również Opalenica, Buk, oraz Grodzisk Wielkopolski) XVIII-wieczny dwór szlachecki jest miejscem wypoczynku, celebracji sztuki i pracy w dogodnych warunkach. Nasz hotel oferuje szeroki wachlarz usług, od noclegu i restauracji aż po organizację ślubów, imprez okolicznościowych i konferencji. Okolice Poznania, miła i przyjazna atmosfera, profesjonalna obsługa – to tylko część powodów, dla których warto zawitać w nasze progi bez względu na okazję. Zapraszamy.

Ślub niewątpliwie należy do najważniejszych uroczystości w życiu człowieka i wzbudza wiele pozytywnych emocji. Każde wesele jest wyjątkowe, dlatego miejsce organizacji również powinno spełniać to kryterium. Jeśli zatem poszukujecie Państwo miejsca z duszą i charakterem, usytuowanego w pięknych i cichych okolicach miasta Poznań, serdecznie zapraszamy do nas. Dakowski Dwór należy do tych niewielu miejsc, które pozwolą niemal całkowicie zapomnieć o problemach związanych z organizacją i oddać się celebracji tego wyjątkowego dnia.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie duże, klimatyzowane sale (90/130m2); wesele możemy zorganizować na max 110 gości, miejsca noclegowe oferujemy dla maksymalnie 44 osób. Każde wesele organizujemy zgodnie z Państwa sugestiami. Oferujemy dania z menu naszej restauracji oraz, w zależności od Państwa upodobań, inne potrawy na zamówienie.

Ilość osób: 110
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1746

tagi: dakowski dwór sala weselna nowy tomyśl wesele w wielkopolsce impreza rodzinna w dworku