obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Świętowanie ważnych dni w życiu w "Żurawińcu" pozwoli cieszyć się zabawą, smacznym jedzeniem, przyrodą i wypoczynkiem.
Do Państwa dyspozycji oddajemy kompleks o powierzchni 4ha, przylegający do lasu , a dodatkowym atutem jest zaciszne otoczenie i przyroda, zachęcające do spaceru, zaczerpnięcia tchu w czasie zabawy, odpoczynku dnia następnego.
Imprezy organizowane są w sali kominkowej, lub rekreacyjnej. Odpowiedni do rodzaju imprezy wystrój sal dodaje im oryginalności i klimatu.
Do ośrodka przylega duży, zagospodarowany teren (miejsce na ognisko i imprezy plenerowe, boiska, miejsca wypoczynkowe).
Wiosną, latem i jesienią mogš Państwo zorganizować całą imprezę w plenerze, na "świeżym powietrzu" przy stołach biesiadnych, ognisku i grillu.
Naszą mocną stroną jest również tradycyjna kuchnia i obfite, urozmaicone posiłki. Zachowujemy charakter wiejskich biesiad, częstując wiejskimi wyrobami: bochnem chleba, pieczonym w chlebie udźcem, kaszankami, smalcem, kiszonymi ogórkami, patelnią wiejską - co stanowi atrakcję kulinarną dla Gości.
Aby zachować kameralny charakter imprez, zwykle ilość Gości wynosi do 100 osób przy imprezach plenerowych i ok. 70 przy imprezach w salach. Zapewniamy 46 miejsc noclegowych w pokojach 2,3 i rodzinnych-wieloosobowych.
Pobyt urozmaicić mogą przejażdżki bryczkami po Puszczy Noteckiej o różnym stopniu urozmaicenia, możliwość zorganizowania jazdy w siodle zarówno dla początkujących jeźdźców - na lonży, przejażdżek quadami, czy gier na polu paintballowym.

Ilość osób: 100
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1165

tagi: hotel sala weselna międzychów ślub w wielkopolsce imprezy plenerowe rodzinne wypady sala ślubna