obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

SPA

DAY SPA SPA_larniakcal posiada opinie wiodącego SPA na poznańskim rynku, ciesząc się popularnością i renomą. Puszczykowskie SPA, specjalizujące się w pielęgnacji twarzy i ciała, nie przez przypadek 4 krotnie już otrzymało wyróżnienie w kategorii najlepsze DAY SPA w Polsce. Wszystkie zabiegi kosmetyczne oraz masaże znajdujące się w jej bogatej ofercie gwarantują, uczucie relaksu i luksusu już od pierwszego dotyku. Elementem odróżniającym DAY SPA SPA_larniękcal od jej konkurencji to fakt, że nie korzysta się tutaj z urządzeń mechanicznych. Wysoką jakość zabiegów zapewniają najwyższej klasy kosmetyki oraz profesjonalizm terapeutów.

Na powierzchni 1000m2 kryje się: basen wyłożony szklaną mozaiką, z krystaliczną, ozonowaną wodą, przeciwprądem i prysznicem strumieniowym, duża sauna sucha z pomieszczeniem wypoczynkowym i aromaterapią. Do dyspozycji Gości jest także łaźnia parowa, wanna z hydromasażem, gabinety kosmetyki pielęgnacyjnej, gabinety masażu oraz bar kawowy.

Do osiągnięcia optymalnego stanu odpoczynku przyczynia się również panująca tu atmosfera. Wnętrza DAY SPA SPA_larnikcal mimo zamierzonej architektonicznej surowości, zachęcają do chłonięcia panującego w nich spokoju, rozkoszując się komfortem i nieprzeciętnym standardem usług.

Poczuj energię miejsca zaprojektowanego z myślą o Tobie.

Ilość wyświetleń: 1818

tagi: hotelarnia hotel puszczykowo spa w poanzniu ślub wielkopolski sala weselna poznań