obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Ludzie mówią, że mogliby robić u nas Wesela codzienie
To nie tylko kwestia przyzwoitej ceny ale przede wszystkim jakości usług jakie Państwo zobaczą w Calabrii obdarzając Nas zaufaniem.
miniwes
Świetny, pełen klimatu wystrój. Budynek umieszczony w lokalizacji otoczonej pięknym pejzażem. Miła i chętna do pomocy obsługa. Wyśmienite dania - smakujące nawet najwybredniejszym smakoszom. A wszystko wokół najważniejszego dnia w Państwa życiu - zawarcia związku małżeńskiego.
Dosyć zmartwień - pora na zabawę
Mówi się, że wesele jest dla gości, a nie pary młodej. My łamiemy ten mit.
To nie tylko dlatego, że kolorystyka Calabrii działa uspokajająco i buduje w człowieku poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Zatrudniamy doświadczony personel, który wie co należy zrobić, by wesele było zapamiętanie przez wszystkich uczestniczących i zawsze mile wspominane.
Wyobraźnia to dla Nas chleb powszedni
Organizowane przez nas przyjecia weselne czesto wzbogaca ustawiona na uboczu strzecha Wiejska, kryjąca w sobie wiele pyszności wiejskiej kuchni. Ogórki kwaszone, tradycyjne wędliny, chleb ze smalcem czy alkohol domowego wyrobu to tylko niektóre z atrakcji.

menusSkromna impreza. A może huczny bal na kilkaset osób? Grunt, by z bliskimi spędzić niezapomniane chwile. Jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom - nawet tym najbardziej wyszukanym.

Ilość osób: 140
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2602

tagi: sala weselna trzcisanka wesele w trzciance ślub w wielkopolsce imprezy zabawy