obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Serdecznie witamy w dworku "Róża Poraja" w Budziejewie. Czarujący swoją magią i wyglądem, kryjący tajemniczość, historię, kulturę i duszę minionej epoki, niedawno odrestaurowany obiekt- zaprasza do odwiedzania i korzystania z niezwykle bogatej oferty- profesjonalnie organizowanych imprez okolicznościowych (wesela, komunie), konferencji i szkoleń. Położony w niezwykle malowniczym terenie, wśród pól i lasów z dala od problemów codzienności i zgiełku miasta zapewni Państwu atmosferę harmonii i spokoju.
Naszym głównym celem oraz dewizą, która nam przyświeca jest przede wszystkim pełne zadowolenie klienta. Pragniemy, aby każdy kto raz skorzysta z naszych usług wracał do nas zawsze bardzo chętnie. Zgodnie ze staropolską gościnnością czerpiąc najlepsze szlacheckie wzorce na przestrzeni minionych dziejów Polski, pragniemy Państwa zaprosić do Dworku "Róża Poraja".
Do państwa dyspozycji oddajemy 11 komfortowych pokoi mogących zakwaterować łącznie 37 osób. Wystrój pokoi został urządzony w stylu inspirowanym przyrodą. Każdy z pokoi oddaje klimat kwiatów polnych. Panuje w nich atmosfera harmonii i spokoju. Gwarantujemy swoim Gościom wygodę, funkcjonalność oraz cenioną intymność. Obcowanie z naturą i świeże powietrze sprawi, że wrócicie Państwo do codziennych obowiązków pełni sił, wigoru oraz wspomnień cudownych chwil spędzonych w naszym Dworku.
Pragniemy szczególnie gorąco zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług w organizacji uroczystości weselnych.

Ślub i wesele to jedyny taki dzień w życiu, gdy marzenia o wspólnym życiu na dobre i na złe stają się rzeczywistością. Warto więc zadbać, aby ten wyjątkowy dzień na zawsze mile pozostał w pamięci Młodej Pary. Sprawimy również, aby nigdy nie zapomnieli go także Wasi Goście. Gwarantujemy Państwu świetną, profesjonalną organizację uroczystości. Uczynimy z weselnego przyjęcia ucztę i niezapomniane wydarzenie, które z pewnością na zawsze zapadnie w pamięci jej uczestników. Proponujemy przy sprzyjającej aurze zorganizowanie powitania Gości z wzniesieniem toastu na cześć Młodej Pary przy wodospadzie w urokliwym parku.

Oferujemy naszym Gościom wykwintną kuchnię, która zadowoli najbardziej wysmakowane gusta, profesjonalną i miłą obsługę, klimatyzowaną salę bankietową przygotowaną do przyjęcia 140 osób oraz komfortową bazę noclegową.

Dysponujemy także, apartamentem dla Młodej Pary pełnym uroku i niespodzianek. Noc poślubna w apartamencie oraz wykwintna romantyczna kolacja w I rocznicę ślubu stanowi prezent dla Pary Młodej.

Ilość osób: 140
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2017

tagi: Dworek Róża Poraja wesele wągrowiec ślub komunia zabawa w wielkopolsce