obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Kamerzysta

Jeżeli jesteście na etapie planowania uroczystości ślubnej zadbajcie aby wspomnienie tego Wyjątkowego Dnia zostało zachowane w sposób doskonały. Studio filmu i fotografii FxArt Studio istnieje od pięciu lat specjalizując się w kompleksowej obsłudze uroczystości ślubnych w zakresie profesjonalnego wideofilmowania i fotografii zarówno reportażowej jak i artystycznej. Nasza firma specjalizuje się w produkcji filmów wideo w jakości HD . W zależności od zlecenia pracujemy w składzie jedno lub dwuosobowym. Na życzenie klienta montujemy gotowy materiał na nośnikach DVD i Blu-Ray.. Posiadamy również Licencję do filmowania i fotografowania w obiektach sakralnych.wydaną przez Kurię Włocławską
Nasza oferta obejmuje realizację wideoreportaży, fotoreportaży z przebiegu uroczystości ślubnej i wesela, oraz wyjątkowych pełnych klimatu sesji zdjęciowych i nagrań w plenerze, w sposób zapewniający utrwalenie emocji towarzyszących w tym dniu Państwu i Waszym najbliższym.
Jeżeli oczekujecie Państwo wysokiej jakości realizacji, bez tandetnych animacji i banalnych wierszyków, dynamicznego montażu i pięknej oprawy muzycznej zgodnej z Waszymi upodobaniami, zapraszam. Pamiętajcie Państwo, że są to wydarzenia w zasadzie niepowtarzalne i powierzając ich utrwalenie nie kierujcie się wyłącznie niską ceną.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 1880

tagi: fotograf kamerzysta weselny kamera na ślub foto wielkopolska

Źródło: www.fxart.pl