obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

SPA

Wyspa Day Spa zostało stworzone w celu zrealizowania jasno sprecyzowanego celu – aby spełnić marzenie dwóch młodych kobiet. Tym marzeniem było stworzenie miejsca innego niż te które już istnieją. Cóż kryje się za tą niezwykłością ? Chęć zagwarantowania swoim Gościom obsługi na najwyższym poziomie, poświęcenia im mnóstwa czasu i zaangażowania, podarowanie każdemu zagonionemu chwili relaksu, stworzenie niezapomnianej atmosfery luksusu i komfortu. Wyspa to cichy zakątek w którym każdy odnajdzie spokój i harmonię, zakosztuje odprężenia, przeniesie się w świat profesjonalizmu.

Day Spa to miejsce dla ludzi ceniących najwyższy poziom usług, chcących zadbać o swój wygląd w kameralnym wnętrzu, dla tych wszystkich którzy pragną oderwać się od codzienności a nie mają czasu na parudniowy wyjazd do Spa.

Wyspa Day Spa jako jedyne miejsce w Wielkopolsce oferuje zabiegi kosmetyczne znakomitej marki Pevonia Botanica. Jedna z najbardziej ekskluzywnych marek na świecie zawdzięcza swój sukces substancjom aktywnym zawartym w kosmetykach, które już po pierwszym zabiegu przynoszą wspaniałe rezultaty. Co ważne, kosmetyki Pevonia Botanica są całkowicie naturalne, nie uczulają, można je stosować do każdego rodzaju skóry. Zmysłowe zapachy, naturalne składniki, znakomite rezultaty – to właśnie jest Pevonia Botanica.

Kolejnym atutem Wyspa Day Spa jest doskonale wykwalifikowany personel, gwarantujący w pełni profesjonalne wykonanie wszystkich zabiegów. Rozkoszując się smakiem doskonałej herbaty SPALASIUM, będącej niewątpliwie dopełnieniem rytuału relaksu, uzyskacie Państwo informacje dotyczące stanu skóry oraz w jaki sposób przedłużyć rezultaty przeprowadzonych zabiegów.

Wszystkie gabinety zostały wyposażone w sprzęt najwyższej jakości, nagradzane w licznych plebiscytach, m.in."PERFECT LINE 2009 SPA BUSINESS".

Specjalnie z myślą o naszych klientach i klientkach, które pragną wybrać się do nas w towarzystwie swoich przyjaciółek lub partnerów, Day Spa WYSPA dysponuje pomieszczeniami, które w intymnej atmosferze dają możliwość wspólnego spędzania czasu podczas odbywania najróżniejszych zabiegów.

Wyspa Day Spa jest miejscem, w którym każdy ceniący komfort i profesjonalizm będzie czuł się doskonale i z wielką przyjemnością będzie powracać po coraz to nowe doznania.

Ilość wyświetleń: 1311

tagi: wzgórze toskanii przeżmierowo wesele ślub poznań restauracja spa wielkopolska sala w przeźmierowie