obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Uroczystość zaślubin to jedno z najpiękniejszych przeżyć w życiu dwojga zakochanych ludzi. Poprzedzają ją długie i niejednokrotnie żmudne przygotowania. Oferta Instytutu Glamour w Przeźmierowie k./Poznania pomoże nowożeńcom przeżyć te niepowtarzalne chwile bez dodatkowego stresu.
Niewątpliwą zaletą znanego w Przeźmierowie oraz Poznaniu organizatora uroczystości weselnych są piękne wnętrza, kompetentna obsługa i wyśmienita kuchnia.
Atrakcyjny wystrój restauracji i gustownie dobrane wyposażenie nadają wnętrzom Restauracji Glamour niepowtarzalny klimat. Jest to wymarzone miejsce na organizację przyjęć i różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Restauracja współpracuje z najlepszymi dekoratorami wnętrz, których aranżacje podkreślą charakter każdej uroczystości oraz stworzą aurę ciepła i serdeczności.
O wyborze tego miejsca na szczególne spotkanie w gronie rodzinnym decyduje nie tylko klimat lokalu. Dobrze współpracująca i profesjonalna załoga restauracji jest w stanie sprostać największym wymaganiom, zarówno pod względem menu, jak i estetyki przygotowywanych da
W restauracji Instytutu Glamour można zamówić przyjęcie dla 120 - gdy wymagana jest większa powierzchnia do zabawy. Od maja 2012 będziemy dysponowali dwoma dodatkowymi salami oraz przytulnym ogrodem.
Piękne wnętrze, doskonała akustyka pomieszczenia, kompetentna załoga, wszystko to sprawia, że warto korzystać z usług restauracji Instytutu Glamour, który współpracuje z dobrymi firmami zajmującymi się profesjonalną oprawą muzyczną.
Drodzy nowożeńcy i zatroskani rodzice - z każdym indywidualnie ustalamy scenariusz imprezy, rodzaj menu oraz końcową cenę.
Przykładowe, podstawowe menu w Restauracji Glamour na rok 2012 dostępne na stronie Instytutu Glamour.
Wybierzcie Restaurację Glamour, a na pewno nie zawiedziecie się

Ilość osób: 120
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1145

tagi: sala przeźmierowo spa poznań wesele hotel wielkopolska restauracja