obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Ten dzień z pewnością na zawsze pozostanie w pamięci Młodej Pary. Sprawimy, aby nigdy nie zapomnieli go także Wasi goście.
Wyobraźnia kucharzy i cukierników Hoteli Pietrak uczynią z weselnego przyjęcia wyśmienitą ucztę i niezapomniane wydarzenie.
Wspaniałe przyjęcie weselne możemy przygotować również poza hotelem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringowych. Zapewniamy doskonałą organizację, profesjonalną obsługę i wyśmienite potrawy.


Przygotowując przyjęcie weselne dostosujemy się do Państwa życzeń i budżetu. Zrobimy wszystko, aby niepowtarzalna atmosfera i świetna organizacja uroczystości na zawsze zapadły w pamięci jej uczestników.


Jeśli mają Państwo własne pomysły na to, jak powinno wyglądać przyjęcie weselne zorganizowane w naszym hotelu, chętnie dostosujemy się do wszelkich życzeń i pomożemy urzeczywistnić Państwa marzenia. Gwarantujemy doskonałą kuchnię i wspaniałą oprawę muzyczną, którą przyczyni się do stworzenia wyjątkowej atmosfery w przepięknie udekorowanej sali.


Dla gości weselnych, którzy zdecydują się zostać po przyjęciu w hotelu, proponujemy specjalne, bardzo atrakcyjne ceny pokoi.
Mamy również prezent dla Państwa Młodych. Jest nim noc poślubna w ekskluzywnym apartamencie Hotelu Pietrak. W naszych hotelach istnieje także możliwość zorganizowania kameralnego przyjęcia weselnego. Wystarczy zamówić stolik w restauracji, a my dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć odpowiednią atmosferę również dla małej grupy gości.


Branża ślubno - weselna jest specyficzna, a klient niezwykle wymagający. Podejmuje decyzję o zawarciu związku małżeńskiego zazwyczaj raz w życiu i chce, aby ten dzień był mile wspominany przez długie lata, nie tylko przez nowożeńców, ale także przez gości. Dlatego organizujemy dla Państwa Targi Ślubne "Pietrak TAK". To tu w większości przypadków zapadają decyzje dotyczące wyboru jak najpiękniejszej "otoczki" ślubu oraz przyjęcia weselnego. Targi są doskonałym sposobem na zapoznanie się ze ślubną modą, makijażem, ofertą zespołów weselnych, firm foto-wideo oraz wielu innych, bez których wesele nie mogłoby się odbyć

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2818

tagi: hoytel gniezno wesele w gnieźnie sala weselna wielkopolska