obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Fryzjerzy

Firma Le Grand Partners jest Polsko - Szwajcarską spółką działającą od 1998 roku. Założona została przez trójkę przyjaciół panią Beatę i Sławomira Wasiota oraz pana Hansa Martina Rennera. Razem stworzyli sieć salonów fryzjerskich Le Grand, których dewizą jest najwyższy standard usług fryzjerskich. Filiżanka aromatycznej kawy, stonowana muzyka i elegancki wystrój salonów składają się na niepowtarzalną całość tworząc najwłaściwszy nastrój dla pełnego relaksu.

Starannie dobrany personel potrafi sprostać oczekiwaniom i zdobyć pełne zaufanie klientów - także wielu osób publicznych, którzy korzystają z naszych usług od lat.

Położone w najbardziej prestiżowych punktach Poznania, Wrocławia i Łodzi. Stylowe wnętrza tworzące klimat odprężenia i spokoju. Elegancja i luz w jednym. Perfekcyjna dbałość o każdy szczegół. Wystrój wnętrz zróżnicowany w każdym z salonów. Świadomie nawiązuje do secesji i art deco. A w nich sprzęt fryzjerski najnowszej generacji. Odkryj te miejsca!
ferujemy świadczenie usług fryzjerskich dla firm, na podstawie zawartych umów. Jesteśmy gotowi do wykonania fryzur dla znacznej ilości osób. U nas w salonach lub poza nimi. Przygotowujemy fryzury na spotkania towarzyskie, imprezy firmowe, także na potrzeby filmu, telewizji, teatrów. Możliwość wykupu abonentów!

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 5036

tagi: fryzjer poznań salon fryzur poznań profesjonalny salon fryzjerski wielkopolska

Źródło: www.legrandsalon.pl