obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Suknie ślubne i dodatki

Salon Ślubny DANA powstał w 1993 roku. Przez lata obecności na rynku wypracował wysoki standard oferowanych usług i towarów. Nasz Salon rokrocznie proponuje klientkom eleganckie i efektowne suknie ślubne, które uszyte są według najnowszych trendów mody i wykonane z najwyższej jakości tkanin, koronek oraz aplikacji. Dzięki ofercie naszej firmy Panna Młoda zachwyci wszystkich gości i poczuje się, jak księżniczka.
Salon Ślubny Dana to miejsce szczególne. Przestronne, usytuowane z dala od hałasu i zgiełku, tworzy niezapomnianą atmosferę i pozwala na niespieszny i nieskrępowany wybór tej najważniejszej dla kobiety kreacji. W naszym salonie podejmowaniu decyzji towarzyszy maksymalny komfort i profesjonalna obsługa. Bez pośpiechu, w przyjaznej i bezstresowej atmosferze pomożemy Paniom przymierzyć i wybrać coś niepowtarzalnego spośród najciekawszych wzorów sukni oraz dodatków.
Oferujemy:

Sprzedaż sukien ślubnych nowych (z najnowszych kolekcji – co roku ponad 80 nowych modeli!) i używanych (ponad 200 różnych modeli)
Szycie na miarę (także według wzorów z katalogów);
Wypożyczanie sukien ślubnych;
Sprzedaż sukien wizytowych;
Wypożyczanie dekoracji kwiatowych do kościołów.


Zarówno przy zakupie nowej sukni, jak i przy wypożyczaniu, wszelkie poprawki związane z dopasowaniem do sylwetki są gratis.
Zaproponujemy też wszystkie niezbędne do dopełnienia całości dodatki w bardzo atrakcyjnych cenach.

Polecamy:

szeroki asortyment butów ślubnych (w rozmiarach 35 - 42),
bolerka, etole, pelerynki,
rękawiczki,
welony,
stroiki, diademy i inne ozdoby do włosów,
poduszki na obrączki,
biżuterię i inne dodatki.

Ilość wyświetleń: 2626

tagi: moda ślubna jarocin suknia ślubna wielkopolska salon sukni ślubnych jarocin