obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Suknie ślubne i dodatki

Nasza firma zalicza się do tej grupy, która dzięki pełnemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi oraz rzetelności wykonywanych usług, może pochwalić się już 20-letnim okresem działalności. W ciągu tych lat zdobyliśmy bardzo bogate doświadczenie, ubraliśmy tysiące klientek z całej Polski a także z zagranicy.
Do bardzo miłych wydarzeń należą częste spotkania z naszymi byłymi dziewczynkami komunijnymi, które dziś witamy w roli Panien Młodych. Cieszymy się bardzo dobrą renomą, co mobilizuje i zobowiązuje do ciągłego rozwoju i podnoszenia standardu sklepu. Uwzględniamy uwagi i propozycje każdej Panny Młodej, tak aby suknia odzwierciedlała jej oczekiwania i marzenia. Dzięki profesjonalnej i bardzo miłej obsłudze podejmiecie Panie najlepszą decyzję, która uczyni ten dzień tak wyjątkowym i niezapomnianym.
Szukając wymarzonej sukni ślubnej, na pewno powinniście Państwo zobaczyć naszą ofertę i przekonać się, że jesteśmy najlepsi. Serdecznie zapraszamy.


Szycie miarowe.
Pponujemy Państwu najnowsze trendy w branży ślubnej. Dostępne są u nas sukienki proste, klasyczne, subtelne jak i te bardziej odważne, oryginalne, niepowtarzalne. Możecie je Państwo znaleźć w kolekcjach znanych i renomowanych firm polskich, z którymi współpracujemy.
Wypożyczanie.
Istnieje możliwość wypożyczenia sukienki ślubnej oraz jej wyczyszczenia po weselu. W takim przypadku, najważniejsze jest jak najwcześniejsze zarezerwowanie sobie terminu, na który wybrany model sukienki oddajemy do Państwa dyspozycji. Oczywiście w ramach usługi dopasowujemy sukienkę do sylwetki Panny Młodej.

Ilość wyświetleń: 2024

tagi: suknie ślubne ostrów wlkp suknie na wesele wielkopolska moda weselna