obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Suknie ślubne i dodatki

Lisa Ferrera to największa sieć salonów w Polsce. Tysiące kobiet zaufało naszej firmie wybierając najważniejszą suknie w ich życiu. Tak więc, zrelaksuj się i korzystaj z naszego doświadczenia w spełnianiu ślubnych marzeń.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem sukien ślubnych firmy Demetrios w Polsce. A Demetrios jest najbardziej cenioną i prestiżową marką na świecie. Kupując suknie tej firmy w naszym salonie zapewniasz sobie nieszablonowe wzornictwo i wyjątkowość!
Korzenie marki Demetrios wywodzą się z Grecji, ale od wielu lat firma ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Obecnie na pięciu kontynentach jest uznana za firmę charakteryzującą się najwyższą jakością sukien o klasycznym stylu z eleganckimi i oryginalnymi wykończeniami. Suknie szyte są ze znakomitych materiałów i dopracowywane są do perfekcji, dzięki czemu po prostu dobrze leżą.
Wychodzimy z założenia, że każda Panna Młoda powinna wyglądać w dniu swojego ślubu jak milion dolarów, jednocześnie nie ponosząc wysokich kosztów. Zdajemy sobie sprawę, że przygotowania ślubne to ogrom wydatków. Dlatego też, proponujemy Wam suknie w bardzo przystępnych cenach i możliwość nabycia wymarzonej kreacji poprzez np. zakup na raty.

Ilość wyświetleń: 1823

tagi: suknie ślubne piła suknie wielkopolska ubiór na wesele