obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Kamerzysta

Działalność gospodarczą prowadzimy od grudnia 1990.
Na początku zajmowaliśmy się działalnością fotoreporterską dla Agencji Pocket Press, później Europa Press Agency.
Nasze obiektywy wycelowane były w wszystko co nadawało się na pierwsze strony czasopism. Przebyte szkolenia w Berlinie dały nam status fotoreportera prasowego.

Fotografowaniem ślubów zajęliśmy się przez namowy znajomych. Pierwsze fotoreportaże ślubne były prezentami dla naszych przyjaciół.

Później przyszły zlecenia
komercyjne, fotoreportaże ze spotkań biznesowych, pokazów florystycznych,zawodów sportowych, zdjęcia produktów, sklepów, portfolio dla przyszłych modelek, fotografie budynków, zdjęcia na potrzeby reklamy, stron internetowych, folderów i rekrutacji szkół oraz kolejne śluby i wesela.

Filmowaniem zainteresowaliśmy się na początku XXI wieku. Kamery VHS nie rejestrowały obrazu w super jakości, ale komputery PC dały możliwość prostego montażu.
Kamery cyfrowe, rozwój komputerów i ich przystępna cena oraz coraz lepsze oprogramowanie do edycji wideo popchnęło nas w stronę filmowania i montażu. Pierwsze filmy były produkowane oczywiście dla znajomych, w prezencie.Kolejnym krokiem są kamery HD. Film nakręcony taką kamerą i zmontowany profesjonalnym programem do edycji wideo oraz nagrany na płycie Blu-ray daje niesamowitą jakość obrazu.

Cieszy nas to, że dysponujemy dla Państwa taką jakością usług.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 2324

tagi: film weselny kamerzysta na wesele fotograf na wesele wielkopolska