obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Hotel "Na Wzgórzu" usytuowany jest samym centrum Poznania. W naszej ofercie znajdą Państwo miejsca hotelowe w komfortowo wyposażonych pokojach i apartamentach. Na miejscu zapraszamy do restauracji, gdzie kucharz zadba o Państwa podniebienie dzięki różnorodnemu i bogatemu menu, a kelner zaproponuje gamę wytwornych trunków.

Wybierając salę na nasze wymarzone wesele, nie kierujmy się jedynie ceną i wolnymi terminami. Niski koszt wynajęcia czy bardzo bliskie terminy to znak, że jakość naszego przyjęcia weselnego może stanąć pod dużym znakiem zapytania. Zanim przystąpimy do wertowania zasobów sieci i ślubnych katalogów w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca, musimy najpierw dokładnie określić liczbę naszych weselnych gości. Innego miejsca będziemy poszukiwać, gdy planujemy zaprosić 50 osób, a innego, jeśli marzy nam się weselisko na sto par. Dużych sal jest znacznie mniej, dlatego terminy należy w nich rezerwować ze sporym wyprzedzeniem, czasem nawet rok wcześniej.

Kolejna kwestią jest lokalizacja – zależy ona głównie od upodobań przyszłych małżonków: czy ma być w centrum i blisko kościoła, czy może z dala od miejskiego zgiełku, za to z przepięknymi widokami i plenerami. Pamiętajmy, że im dalej od centrum, tym droższy będzie transport gości.

Wybierając salę weselną powinniśmy też kierować się stylem, w jakim chcemy zorganizować wesele. Jeśli marzy nam się zabawa na wysokim poziomie, szukajmy zabytkowych wnętrz, pałacyków, uroczych dworków czy wysmakowanych sal. Jeśli natomiast stawiamy na swojskość i naturalność, możemy zdecydować się na wystrój folklorystyczny lub w klimacie karczmy.

Jeśli upatrzymy sobie salę, która odpowiada naszym wyobrażeniom i wymaganiom, warto też sprawdzić, co właściciele oferują w przykładowym weselnym menu, co konkretnie zawiera się w cenie. Sprawdźmy, czy jest sprawna klimatyzacja i wystarczająca ilość miejsc parkingowych. Dowiedzmy się, czy w cenie są napoje, ciasta i owoce oraz czy wystrój jest gotowy, czy trzeba zadbać o niego we własnym zakresie. Upewnijmy się też, czy jest możliwość wnoszenia własnego alkoholu, czy trzeba napoje procentowe zakupić od lokalu. Takie drobne niuanse mogą sprawić, że początkowo przystępna oferta okaże się dużo bardziej kosztowna.

Ilość osób: 150
Max. osób: 180
Cena min. za osobę: 200.00
Cena max. za osobę: 250.00
Gratis dzieci do lat: 3
Cena dzieci: 100.00
Cena orkiestra: 1500.00
Wielkość sali (m2): 400
Wielkość parkietu (m2): 100
Godziny wesel: 12:00-6:00
Wynajem: Tak
Cena: 8000.00
Zaliczka: 2000.00
Poprawiny: Tak
Godziny poprawin: 14:00-22:00
Cena poprawin: 50.00
Pokój małżeński: Tak
Pokój dziecięcy: Tak
Nocleg dla gości: 120
Cena pokój: 20.00
Cena osoba: 20.00
Parking: Tak
Ilość aut: 70
Teren zamknięty: Tak
Dekoracje: Tak
Pokrowce krzesła: Tak
Plac zabaw: Tak
Las: Nie
Park: Nie
Staw: Nie
Jezioro: Tak
Morze: Nie
Góry: Nie
Taras: Tak
Ogród: Tak
Palarnia: Tak
Monitoring: Tak
Agregat: Tak
Klimatyzacja: Tak
Chłodnia: Tak
Lodówka: Tak
Ilość toalet: 6
Ciasto: Tak
Tort weselny: Tak
Napoje zimne: Tak
Kawa: Tak
Herbata: Tak
Owoce: Tak
Stół wiejski: Tak
Stół słodkości: Tak
Grill: Tak
Korkowe: Tak
Magazyn alkohol: Tak
Upust w piątek: Tak
Barman: Tak
Dopłata za serwis kelnerski: 400

Ilość wyświetleń: 15333

user

Martyna Kozłowska dodano: 28.04.2016 10:25:52

Sala weselna "Na Wzgórzu" jest po prostu przepiękna. Wesele w tym miejscu zorganizowała moja siostra. Pyszne jedzenie! Klimatyczna sala, a dodatkowo wynajęliśmy namiot i część gości bawiła się w plenerze. Polecam każdemu kto chciałby zorganizować piękny ślub

29 0
  • IP:
  • 91.231.24.*

Źródło: www.wielkopolskiewesela.pl